Світлодіодний неон 12 В та 220 В

 

Світлодіодний неон став відмінною заміною традиційним видам підсвічування торгових, виставкових та некомерційних об'єктів. Він являє собою неймовірно зручний, гнучкий, міцний та зносостійкий матеріал, якому не страшні ані волога, ані вплив сонячних променів, ані вплив часу. Навіть після закінчення декількох місяців конфігурацію вигинів шнура можна змінити, і це жодним чином не позначиться на якості його світіння. До того ж, у даного вироби неймовірно простий монтаж, що робить його ще більш затребуваним та дешевим в експлуатації.

Гнучкий неон являє собою порожню трубку, всередині якої знаходиться велика кількість світлодіодів. Оболонка зроблена з міцного полімеру, найчастіше – ПВХ, який може бути повністю прозорим, напівпрозорим або підфарбованим у необхідний відтінок. За яскравість та рівномірність світіння шнура відповідає розташування діодів всередині нього. Зазвичай вони розміщуються з однаковим інтервалом уздовж усієї довжини, щільніше або рідше. Кратність порізки виробу зазвичай дорівнює 0,5 або 1 метр, залежно від конкретної моделі.

 

 

Гнучкий світлодіодний неон

Розглянута продукція зазвичай випускається у двох варіантах – неон на 12 В та 220 В. Низьковольтний варіант вимагає застосування спеціального блоку живлення, що виконує роль трансформатора-перетворювача, а модель на 220 В може бути підключена до мережі через більш простий конектор. З точки зору безпеки та економічності роботи, вироби на 12 В більш рекомендовані, а високовольтна продукція, у свою чергу, традиційно використовується для підсвічування великогабаритних об'єктів: пам'яток, будівель, скверів та площ у святкові дні.

Окремо слід сказати, що LED-неон працює вкрай економічно. Декоруючи за його допомогою вітрину у торговельному залі, власник заощаджує на електроенергії приблизно у 7-8 разів більше, ніж якщо б він використовував лампочки розжарювання або справжній неон – інертний газ у скляних колбах. Зазвичай метраж освітлювального контуру складає від декількох десятків до декількох сотень метрів, а у таких масштабах фінансова економія буде вкрай відчутною.

В одній стандартній бобіні міститься 100 м виробу, що дозволяє виконувати монтаж навіть на великих проектах без додаткових з'єднань. Це не тільки підвищує зручність, але й сприяє підвищенню безпеки виробу, мінімізує ризики, пов'язані з розривами у електричному ланцюзі. Якщо враховувати, що термін експлуатації гнучкого LED-неону обчислюється роками навіть в умовах безперервної роботи, то можна з упевненістю казати про те, що це один з найбільш технічно просунутих матеріалів для зовнішнього та внутрішнього світлового декорування.