Багатофункціональні світильники Smart від компанії Biom

 

Смарт-світильники увірвалися на ринок освітлювальної продукції, втіливши у собі цілий перелік затребуваних серед споживачів експлуатаційних характеристик. Вони економічні, зручні в управлінні, забезпечують належну яскравість світіння та служать набагато довше за більш звичні прилади. Розумні світильники можуть застосовуватися як у побуті, так і в комерційній сфері, використовуватися у закладах громадського харчування, адміністративних установах та сфері освіти.

Багатофункціональні Smart-світильники від Biom готові з легкістю виконати будь-яке освітлювальне завдання. За зовнішнім виглядом вони максимально схожі з більшістю сучасних світлотехнічних виробів, виконаних у високотехнологічному стилі. Вони органічно вписуються у більшість ремонтів, при цьому не вимагають додаткової прокладки електрокомунікацій і управляються дистанційно – за допомогою пульта.

 

 

Світлодіодні смарт-світильники

В основній своїй масі розумні LED-світильники належать до категорії настінно-стельових моделей. Це найбільш затребувана серед споживачів група виробів та така, що найбільш динамічно розвивається. Компанія Biom, разом з іншими великими виробниками світлодіодної продукції, прагне вдосконалювати свою продукцію та пропонувати населенню якісні товари за доступними цінами. Зараз середня вартість такого приладу помітно вища, ніж у звичайних моделей, проте вона цілком виправдовується високою якістю сировини та збирання, довговічністю служби та загальною економічністю роботи.

Моделі з даної категорії готові запропонувати споживачеві не тільки дистанційне керування та сучасний дизайн. У владі користувача також опиняється яскравість світіння та його відтінок. Багатофункціональні смарт-світильники Biom здатні змінювати кольорову температуру у діапазоні від 3000 до 6000 К, що відповідає теплому, нейтрально-денному та холодному відтінку. Фактично, купуючи всього лише один виріб, споживач отримує доступ до функціонала декількох пристроїв: смарт-світильники можуть бути використані у якості джерела загального освітлення, застосовуватися як вечірнє приглушене світло та навіть замінювати нічник у дитячій кімнаті.

З точки зору експлуатації таких виробів у споживачів також не повинно виникнути проблем. Пульт управління Smart-світильниками максимально простий, легко освоюється дітьми та людьми похилого віку. Багато моделей допускають управління за допомогою мобільного телефону. В даний час – це одна з найбільш прогресивних технологій, яка, відповідно до прогнозів, вже через кілька років, з'явиться у кожному другому будинку.