Компанія BIOM запрошує до співпраці організації, зацікавлені у довгостроковій та плідній роботі на взаємовигідних умовах. Наша продукція займає велику нішу на ринку України у сегменті світлодіодної техніки. Ми пропонуємо представникам малого та середнього бізнесу об'єднати зусилля, відійшовши від політики разових постачальників та дрібнооптових покупців.

 

Зі свого боку, ми можемо гарантувати високу якість продукції, дотримання термінів поставок та підбір індивідуальних умов взаємодії з кожним партнером. Приєднуючись до нашої команди, Ви отримуєте впевненість у стабільному курсі розвитку свого бізнесу, гарантії наявності товарів на складах та всеохоплюючу технічну підтримку. Для наших давніх партнерів система взаємовідносин може бути переглянута з метою пошуку ще більш цікавих умов.

 

На даний момент компанія BIOM входить до п'ятірки кращих вітчизняних виробників світлодіодного обладнання та продовжує нарощувати свої позиції. Ми ретельно стежимо за технологічним рівнем виробництва та якістю готової продукції, проводимо регулярну сертифікацію нових товарних позицій. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте відмінну можливість вписати своє ім'я у історію української світлотехнічної галузі та бути у стані лідерів.

 

Кожен партнер нашої компанії може бути впевненим, що встановлює відносини з виробниками, а не посередником. Це тягне за собою не тільки виключення непотрібних зв’язків, але й зниження собівартості кінцевого продукту. Таким чином, Ваш бізнес отримує відмінний товар з конкурентоспроможною ціною та прекрасними експлуатаційними характеристиками.

 

Приєднавшись до нас, Ви можете розраховувати на повноцінні технічні консультації, партнерські ціни та спеціальні пропозиції, гнучкі умови взаємодії. Наші менеджери нададуть Вам необхідні консультації щодо товарного ряду та зроблять взаємодіє максимально простою. У свою чергу, працівники складів подбають про те, щоб продукція завжди була у наявності, а відправка замовлень проводилася якомога оперативніше.

 

Чекаємо на Вас у своїх лавах! Давайте разом творити майбутнє України!