Компанія BIOM передбачила для своїх клієнтів один спосіб доставки продукції та три способи оплати.

 

Доставка

Наша компанія співпрацює з поштовим сервісом «Нова пошта», відділення якого можна знайти в усіх населених пунктах України.

Вартість доставки замовлення залежить від його габаритів та ваги, а тому буде варіюватися у кожному випадку.

Термін доставки до великих міст та районних центрів становить 1-2 дні, до невеликих міст, селищ та сел – 2-3 дні. Відстежити своє відправлення через онлайн-сервіс від «Нова пошта» покупець може за номером товарно-транспортної накладної, номер якої приходить йому у СМС-повідомленні після відправки замовлення зі складу.

 

Увага! Співробітник служби «Нова пошта» має право видати замовлення тільки особі, ПІБ якого вказано в бланку замовлення. Це означає, що Ви не можете доручити третій особі прийняти відправлення, а повинні з'явитися особисто та пред'явити документ, який засвідчує особу.

 

Кожен товар, що відправляється зі складів компанії BIOM за допомогою поштової служби «Нова пошта», страхується на повну вартість замовлення. Якщо при отриманні посилки у споживача виникнуть питання до упаковки, цілісності замовлення та його комплектації, він має право запросити співробітника поштової служби для спільного огляду покупки. За необхідності пред'явити претензії, на місці повинен бути складений протокол, що відображає їхню сутність. У подальшому дана інформація може бути використана для з'ясування обставин та пошуку винної сторони. Просимо також повідомляти про усі подібні випадки за нашим телефоном, вказаним на сайті.

 

 

Оплата

Кожен покупець має право обрати один з трьох способів оплати.

  1. Післяплата.

У цьому випадку покупець оплачує товар після його отримання та огляду у відділенні «Нова пошта». Підписуючи акт прийому-передачі, покупець підтверджує відповідність виду та комплектації замовлення, а також відмовляється від претензій до компанії BIOM як до виробника та служби «Нова пошта» як до перевізника.

  1. Безготівковій розрахунок.

Після оформлення замовлення, співробітник нашої компанії формує рахунок-фактуру, який може бути сплачений у будь-якому банківському відділенні або з розрахункового рахунку юридичної особи. Усі необхідні документи для здійснення переводу надаються.

  1. Оплата карткою.

Використовуючи банківську карту з платіжною системою Visa або MasterCard, випущену на території України, покупець може здійснити покупку, не виходячи з дому. Достатньо буде лише оформити онлайн-перевід необхідної суми.