BIOM НА РИНКУ УКРАЇНИ

Компанія BIOM – це передові технології, професійні співробітники, застосування прогресивного обладнання, найкраща сировину та висока якість кінцевої продукції. Ми пропонуємо оптимальні рішення в області світлодіодного освітлення за доступними цінами та з повноцінною заводською гарантією. На відміну від інших організацій, які не можуть похвалитися власним виробництвом, компанія BIOM має одразу декілька технологічних ліній для виготовлення різних видів напівпровідникової продукції.

 

На сьогоднішній день, ми вже 12 років працюємо саме у даному сегменті ринку, безперервно вдосконалюючись, збільшуючи виробничі показники та піднімаючи кваліфікацію персоналу. Наша команда складається з десятків та сотень людей, які готові вкладати сили у виготовлення якісного українського продукту, здатного конкурувати на ринку з товарами іноземних брендів. І досягнуті нами вершини – це далеко не межа!

 

Ми пропонуємо не просто гарний сервіс та заводську гарантію – за багатьма товарними позиціями компанія бере на себе гарантійні зобов'язання строком до трьох років, що зустрічається досить рідко. Ми готові до подібних викликів та завжди прагнемо випускати продукцію, яка перевершить будь-які, навіть найсміливіші очікування. Якість товарів – один з фундаментальних постулатів компанії BIOM.

 

Разом з тим, ми чуйно прислухаємося до побажань споживачів, відстежуємо їхні основні потреби та вимоги, аналізуємо призначений для користувача досвід. Усе це допомагає компанії визначити вектор подальшого розвитку і не просто зрозуміти рядового українця, але й знайти з ним постійний контакт. Таким чином, багато наших товарів стали відмінним прикладом технічного та економічного компромісу. Ми завжди готові продовжувати випуск моделей з добре збалансованих лінійок продукції, які знаходять постійний відгук у серцях споживачів.

 

Команда фахівців та керівництво компанії BIOM впевнені, що сучасні та прогресивні технології зобов'язані увійти в кожен український дім. Складно відшукати що-небудь більш повсякденне, аніж штучне освітлення, а тому ми будемо продовжувати працювати на благо масового споживача. Наша місія – зробити кожне житло по-справжньому економічним, комфортним та енергоефективним, як того потребує нинішня епоха!